almanya eğitim almanya eğitim
almanya
almanya eğitim
LiveZilla Live Help
almanya eğitim

Untitled Document
Almanyada Eğitim birçok bakımdan tercih edilen seçeneklerden biri. Yurttaşlarımız herhalde yıllardır süregelen ve I. Dünya savaşında beraber yenilmemiz dolayisiyle olsa gerek eski müttefikimiz olan Almanya'ya bir sempati duyuyorlar. Ayrıca Almanya'da yetişen 2. Nesil Türk-Almanlar da bu yakınlaşmayı pekiştiriyor haliyle.

Bu nedenlerle neredeyse Türklerin ikinci vatanı olan Almanya'ya gerek üniversite eğitimi, gerekse de dil eğitimi konularında olan talep her zaman belirli bir düzeyde olmaya devam ediyor. Almanya'da dil okulları dışında birçok YÖK tarafından denkliği olan üniversiteler de bulunuyor. Bazı üniversitelerde dilenirse ingilizce eğitim olanakları bile sunulabiliyor. Almanyada üniversiteler ise hem çok kaliteli, hem de ülkemize göre oldukça ucuz. Almanya'nın bir diğer önemli yanı da ülkemize olan yakınlığı ve gidiş gelişin ülkemizde herhangi bir şehire gidiyormuş gibi kolay ve sık olması.

Almanyada ikinci dil Türkçe olduğundan buraya hiç Almanca bilmeyen insanlarımız bile kolaylıkla ve çarçabuk uyum sağlayabiliyorlar. Almanya Eğitim Danışmanlığı olarak temel amacımız sizin Almanya'da en kaliteli okullarda, en uygun fiyatlarla dil eğitimi veya akademik eğitim almanızı temin etmektir. Uzman danışmanlarımız sizi en iyi programlara yönlendirerek bu konuda seçiminizde size sonuna kadar yardımcı olacaklardır. 1994'ten bu yana Almanya'da eğitim konusunda hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız sizin de eğitim ihtiyaçlarınız için doğru tercihiniz olacaktır ve sizi de memnun müşterilerimiz arasında görmekten ayrıca büyük bir mutluluk duyacaktır.

Bize her zaman Ankara: 0 312 466 6100 pbx veya Istanbul: 0 212 293 7200 pbx. telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ya da dilerseniz buraya tıklayarak iletişim formumuz ile de bize detaylı olarak ulaşabilmeniz mümkündür. Danışmanlarımızla mesai saatleri arasında "chat"(canlı destek) yoluyla yazışmayı da seçebilirsiniz, bunun için ise yukarıdaki canlı destek butonumuzu kullanabilirsiniz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Saygılarımızla, Almanya Eğitim Danışmanlık